Oferta

      Oferujemy Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi budowlane na terenie województwa śląskiego. Zakres usług świadczonych przez naszą firmę: 


  • Ocieplenia i Docieplenia Elewacji Budynków - Wykonujemy ocieplenia budynków dla osób prywatnych, wspólnot mieszkaniowych oraz firm zewnętrznych. Posiadamy odpowiednią kadrę pracowniczą oraz zaplecze sprzętowe. Zdobyte doświadczenie przekłada się na jakość i dbałość o szczegóły, co jest niezmiernie ważne w dociepleniach elewacji. Wykorzystywane materiały budowlane przez naszą firmę pochodzą od czołowych producentów którzy specjalizują się w produktach do ociepleń budynków. 


  • Adaptacje pomieszczeń - Przebudowa pomieszczeń lub obiektu w celu spełnienia innych niż dotąd funkcji użytkowych.


  • Kompleksowe remonty - Zajmujemy się odnawianiem pomieszczeń, , zmianą wyglądu i funkcjonalności wnętrz. Wykonujemy m.in. zabudowy z płyt kartonowo - gipsowych, podwieszane sufity oraz tynki gipsowe. Wykorzystujemy nowoczesne urządzenia, materiały i akcesoria, które mogą całkowicie odmienić daną przestrzeń.


  • Drenaże, odwodnienia budynków - Niezwykle istotna czynność pozwalająca na zabezpieczenie obiektu przed szkodliwą działalnością wody. Odpowiednie systemy ochronią ściany i fundamenty przed podtopieniem, a także powstawaniem grzybów czy pleśni.


Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i skorzystania z naszych usług!
Nasi partnerzy
DENEX - Systemy Dociepleń, Izolacje Natryskowe
Tel.: + 48 533-588-952, e-mail: kontakt@denex.pl

wykonanie: kotonski.pl
Menu